Animation Throwdown: CCG

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 355,4 MB
  • Sürüm 1.0.85
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Kongregate
Sevimli çizgi film karakterlerinin yer aldığı Animation Throwdown mobil oyununda macera dolu anlar yaşayın.

Animation Throwdown, iOS  işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek oynayacağınız heyecan dolu bir macera oyunudur. Oyunda herkes tarafından tanınan sevimli çizgi film karakterleri ile eğlence dolu anlar yaşayacaksınız. En sevdiğiniz çizgi film karakterleri kart içerisinde size sunuluyor. 

Artık rengarenk bir dünya içerisinde macera dolu anlar yaşamaya hazır olun. En sevdiğiniz karakterlerden yüzlerce ve Family Guy, Bob's Burgers, Futurama, Amerikan Baba ve Tepenin Kralı'nın tüm mevsimlerinden en sevdiğiniz bölümlerden anlar. Karakter kartlarını toplayın, desteğinizi optimize edin ve destansı bir kart savaşında savaşırken yeni kombinasyonlar oluşturun. 

Oyun içerisinde yer alan kartların her biri birer savaşçıyı gösteriyor. Bu sebeple ne kadar çok kart toplarsanız o kadar çok savaşçıya sahip olmuş olursunuz. Oyuna ister arkadaşlarınızı davet edin, isterseniz de kendi loncanızı oluşturarak ilerleyin. En sevdiğin çizgi filmlerin beşi birlikte ilk kez Animation Throwdown macera oyununda bir araya gelmiştir. 

Her gösterinin karakterlerini içeren yüzlerce kart arasından kendinize  uygun olanı tercih edebilirsiniz. En sevdiğiniz oyun sahnelerinde tüm becerilerinizi kullanarak hareket edin. Oynamaktan asla vazgeçmemeniz koşuluyla, bitmeyen oyun saatleri Animation Throwdown mobil oyununda sizi bekliyor olacak. Birbirinden farklı onlarca bölüm arasında farklı görseller ve savaş sahnelerinde yer alarak eğlencenin tadını çıkartın. 

Animation Throwdown: CCG indir